Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğimiz, ağız içi ve komşuluklarında oluşabilecek, her türlü hastalık,düzensizlik ve rahatsızlıklarla, ağızda belirti veren sistemik hastalıkların teşhis ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Kliniğimiz, iki diş hekimi ünitesi, iki periapikal, bir panoramik radyografi cihazı, tam donanımlı sterilizasyon ünitesi ve laboratuvardan oluşmaktadır.

HİZMET ALANLARI/HİZMET SAATLERİ:

Ağız ve çene cerrahisi, periodontoloji, protetik tedavi, endodonti, pedodonti ve ortodonti dallarında hizmet vermekteyiz.

Pazartesi – Cuma: 08:30-18:00

Cumartesi : 08:30-13:00

ÜNİTELER VE BİRİMLER:

  • İmplant cerrahisi ve protetik tedavi birimi
  • Çene eklemi rahatsızlıkları birimi
  • Estetik tedavi birimi
  • Çocuklara yönelik önleyici tedavi birimi
  • Erişkin ortodontisi birimi

AMELİYAT /İŞLEM/GİRİŞİMLER:

Diş hekimliğinde vakaya uygun olarak uygulanan implant cerrahisi, ağız içi tümör/kist ameliyatları, ileri derecede fobisi olan, zihinsel ya da bedensel engeli bulunan erişkin ya da çocuk hastalar için genel anestezi eşliğinde ameliyathane ortamında güvenilir koşullarda girişimler yapılmaktadır.

TANI VE TEDAVİSİ YAPILAN HASTALIKLAR:

Dişlerin ve ağız içi dokularının klinik ve radyolojik incelemesinden sonra, öngörülen tedavi planı ile birlikte kişi, uzman doktorlarımıza yönlendirilerek tüm tedavileri tamamlanmaktadır.

Ayrıca ağız içi bulgusu veren sistemik bir hastalık şüphesi varsa, hastanemizde ilgili uzman doktordan konsültasyon alınarak tedaviye devam edilmektedir.

ÖNERİLERİNİZ: Genel anlatım benzerliği olması açısından tüm bölümlerin yazılarının tek bir kişi tarafından gözden geçirilmesi ve belki olabilecek Türkçe hatalarının önüne geçilmesi gerekebilir .

İlgili Makaleler

İmplantlar, Güneş ve D Vitamini

İmplant uygulamasının mevsimi olur mu? Yaz aylarında implant uygulamasının avantajları nelerdir? Bu yazımızda implant iyileşmesini hızlandıran etkenlerden biri hakkında konuşacağız....

1127 Kez izlendi

Çene Ağrısı ve Yapılması Gerekenler /// Assoc....

Çene Eklem Rahatsızlıklarının önlenmesi, teşhis ve tedavisi ile ilgili güncel gelişmeleri bu yayınımızda izleyebilirsiniz

4187 Kez izlendi

Doç Dr Ezher DAYISOYLU Diş implantlarında dikkat edilmesi g...

Dental implantlar diş implantları sağlıklı mıdır? Diş İmplantının zararı var mı ? Dişimi çektirdim, ne kadar dişsiz kalacağım?

3071 Kez izlendi

Gömülü Dişler ve Merak Edilenler

Gömülü kalan yirmi yaş dişlerimiz ile ilgili merak edilenler ve yapılması gerekenleri bu yazımızda inceleyebilirsiniz

3445 Kez izlendi

Dental İmplant Uygulamaları Assoc. Prof. Dr. Ezher ...

Dental İmplantlar ve Ağız Diş Sağlığındaki Yeri Hakkında Assoc. Prof. Dr. Ezher DAYISOYLU bilgilendirdi

2180 Kez izlendi

Paylaş

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi

Ortopedi ve Travmatoloji ve 47 daha

Sabit hat: +90 312 292 9900
Faks: +90 312 292 9910
E-posta: info@tobbetuhastanesi.com.tr