Dermatoloji

İlgili Makaleler

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları

Hepimiz için hayat baş döndüren bir hızla akıyor. Hiçbirimizin artık eskisi gibi geniş vakitleri kalmadı. Tüm bu koşturmacanın içerisinde dahi uygulayabildiğimiz yüksek teknolojili, etkileri çok yüksek, yan etkileri ise neredeyse hiç olmayan, sosyal hayatımızdan bizi alıkoymayan ameliyatsız yüz germe işlemleri, giderek artan bir ivme ile pek çok hasta için cerrahi operasyonların yerini almaya başlamıştır.

2573 Kez izlendi

KOZMETOLOJİ İLE İLGİLİ KISA BİLGİLER

Derimizin parlak, pürüssüz, lekesiz, kırışıksız, gergin ve daha genç görünmesi tüm dünyada arzulanan bir durumdur. Ayrıca bazı doğumsal estetik bozuklukların düzeltilmesi de yine kozmetolojinin alanına girer. Buna ulaşabilmek için ise pek çok ürün, cihaz ve uygulamadan faydalanılabilir.

25218 Kez izlendi

D VİTAMİNİ VE GÜNEŞ

Günümüzde güneş ışınları ve UV ışınları ile karşılaşmanın, hücre DNA’larını bozarak ve bağışıklık sistemini baskılayarak, başta deri kanserleri olmak üzere çeşitli hastalıklara neden olduğu pek çok çalışmada kanıtlanmıştır.

18381 Kez izlendi

DERMOTOLOJİK LAZERLERİN YAN ETKİLERİ

Lazer tedavileri son yıllarda Dermatoloji ve Kozmetoloji'nin en çok tercih edilen tedavi araçlarından biridir.

17764 Kez izlendi

İncelikler Yüzünden

Karın, basen, kalça, bacak, bel gibi alanlardaki bölgesel fazlalıklar ve selülitli bölgeler pek çoğumuzu olumsuz etkiler. Gelin bu konuları çözmek için yeni alternatiflerden, teknolojilerden bahsedelim.

11300 Kez izlendi

BÖLGESEL İNCELMEDE YENİ YAKLAŞIMLAR

Bahar gelince doğa uzunca uykusundan uyanmaya, bizlere bütün güzelliklerini sunmaya başlar. Duygulanımımız da değişir, daha keyifli, coşkulu, mutlu hissederiz kendimizi. Güneşi görmek bizlere de çok iyi gelir.

8389 Kez izlendi

Paylaş

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi

Ortopedi ve Travmatoloji ve 31 daha

Sabit hat: +90 312 292 9900
Faks: +90 312 292 9910
E-posta: info@tobbetuhastanesi.com.tr

TOBB ETÜ HASTANESİ TIP FAKÜLTESİ
Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü 06510 Ankara / Turkey